Praca Kategoria: Praca

Praca - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Praca w USA ogłoszenia »

  Poszukujesz roboty poza granicami naszego kraju? Gdyby tak, to koniecznie zerknij na stronę internetową praca-w-usa.pl. Wykryjesz w tym miejscu słownik umiejętności na problem pracy zarobkowej w Anglii, Kanady, Irlandii, USA. Przez wzgląd nam zaoszczędzisz czas i tupety. W jakimś miejscu wypatrzysz wiadomości na temat bieżących propozycyj pracy, instrukcyj i upoważnienia pracy w pojedynczych krajach, adresów krajowych ambasad w osobnych krajach. Z nami odnajdywanie pracy poza naszymi granicami będzie szybkie, lekkie, efektywne, a c o najistotniejsze przyjemne.

  Data dodania: 29 06 2012
 • Park naukowo technologiczny »

  Nowopowstający park technologiczny łączy w sobie prostotę formy z wyrafinowaniem nowoczesnej myśli technicznej. Tworzymy inteligentne miasto, platformę harmonijnej i wzajemnie się uzupełniającej kooperacji wielkich przedsiębiorstw z branży ICT, instytucji samorządowych i jednostek badawczych. Wypracowane przez nas rozwiązania nakierowane będą na pomysłowe i pionierskie rozwiązywanie zdefiniowanych problemów, z jakimi stykają się mieszkańcy szybko rozwijających się miast. Stawiamy na młodych – nasz inkubator przedsiębiorczości zapewni wschodzącym gwiazdom biznesu narzędzia oraz środki, by realizować swe marzenia, a także pozwoli skorzystać z doświadczenia wielkich firm z zakresu IT. W naszym parku stawiamy nie tylko na sprawdzone rozwiązania i doświadczenie, ale również na dynamikę, młodość i pionierskie pomysły – tutaj damy Ci szansę na samorealizację i rozwój.

  Data dodania: 05 06 2012
 • Praca »

  Zawsze publikujemy aktualne oraz pewne propozycji pracy, zobacz. Brak pracy, to we współczesnych czasach wielki problem młodych ludzi. Dzięki prezentowanemu portalowi spora ilość ludzi dostała pracę. Korzystanie wyłącznie z urzędu pracy nie daje pewności znalezienia pracy. System wyszukiwawczy dostępny na stronie jest zaawansowany i posiada wiele ciekawych ułatwień. Skorzystaj z dużej liczby funkcji dostępnych na stronie, choćby wyszukiwarki.

  Data dodania: 02 09 2011
 • Ogłoszenia Nowy Sącz »

  Ogłoszenia Nowy Sącz - Darmowe ogłoszenia drobne Nowy Sącz i okolice. Chcesz coś kupić, sprzedać lub zamienić? A może szukasz pracy na terenie Nowego Sącza lub okolic? W naszym regionalnym serwisie ogłoszeniowym NowySacz.biz każdy może bezpłatnie przeglądać jak również zamieszczać ogłoszenia i dodawać je do odpowiedniej spośród wielu kategorii. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 08 10 2010
 • Praca, oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą - TopJob24.pl »

  Nowoczesny serwis internetowy z pracą zawierający oferty pracy w kraju i za granicą. TopJob24.pl posiada przyjazny i przejrzysty interfejs, również dla osób niewidomych.

  Data dodania: 13 08 2008
 • Praca Oferty Pracy »

  Serwis ogłoszeniowy dla osób poszukujących pracy jak i dla przedsiębiorców rozglądających się za najlepszymi fachowcami. Każdy znajdzie coś dla siebie: praca dodatkowa, sezonowa, zdalna, dorywcza, na wakacje, za granicą, dla studentów... i wiele innych ogłoszeń. Zarówno przyszli pracownicy jak i pracodawcy będą zadowoleni. Portal zawiera tysiące ofert skierowanych do przyszłych pracowników oraz ich szefów. Z naszych usług skorzystało już wielu, ty też dzięki nam możesz podjąć nową satysfakcjonującą pracę chociażby od jutra.

  Data dodania: 22 07 2008

Najnowsze tagi związane z kategorią: Praca

Praca - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: