Motoryzacja Kategoria: Motoryzacja

Motoryzacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Skup pojazdów wrocław »

  Firma Kasacja Pojazdów Jan Szponar zajmuje się skupem pojazdów i ich złomowaniem. Za sprawą doświadczeniu zdobytym podczas lat, możemy zagwarantować Państwu wysokiej klasy, fachowe usługi. W naszej ofercie znajdą Państwo jak też usługi skupu samochodów osobowych, dostawczych a oprócz tego motocykli, i również złomowania i sprzedaży części samochodowych i całych samochodów. Aby odskoczyć komplikacji prawnych powinno się przeprowadzać złomowanie w profesjonalnych stacjach demontażu. Nasza firma to owszem takie lokalizacja, u nas wszystko odbywa się prawnie oraz zgodnie z prawem, a klienci otrzymują od nas wszelkie niezbędne dokumenty umożliwiające legalne wyrejestrowanie pojazdu. Miło namawiamy do naszego punktu skupu mieszczącego się pod Wrocławiem. Chcący dla Państwa skasowanie pojazdów będzie przeprowadzona zgodnie z najwyższymi standardami. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 04 2016
 • Pielgrzymki- organizacja pielgrzymek »

  Biuro podróży Hermes powstało jako jedno z pierwszych polskich i również prywatnych biur turystycznych. Lokal firmy znajduje się w Warszawie, wprawdzie nasza działalność skupia się na obszarze całej Polski. Kluczowym profilem naszej działalności jest organizacja pielgrzymek, zarówno tych krajowych jak a oprócz tego zagranicznych. Oferujemy również obszerny wybór wycieczek szkolnych jak również wyjazdów o innym charakterze. Działamy od roku 1981. Ponad 3 dekady działalności naszej firmy to gwarancja najlepszej jakości usług. Jest to tak bardzo istotne w czasach, gdy mnogość biur podróży w mgnieniu oka się pojawia i również oraz do tej pory szybciej znika. Najwyższej jakości obsługa, ciekawe plany wycieczkowe oraz dostosowywanie się do Waszych potrzeb - i owszem działamy. Więcej szczegółowych informacji o naszej działalności i aktualne propozycji wyjazdów zawarte zostały na naszej stronie www.

  Data dodania: 27 02 2016
 • Kursy jazdy Toruń »

  W naszym ośrodku szkoleniowym troszczymy się o doskonałe umiejętności prowadzenia samochodu i nowoczesne rozwiązania dla kierowców. Oferujemy kursy na prawo jazdy w kategoriach A, B, C i C+E, świadcząc profesjonalne usługi. Jesteśmy cenionym ośrodkiem szkoleniowym z siedzibą w Toruniu, z szerokim zapleczem pojazdów osobowych i ciężarowych, własnym placem manewrowym i bogatą w urządzenia multimedialne salą wykładową, w której najlepsi w swojej dziedzinie specjaliści omówią podstawowe zasady ruchu drogowego.
  W trakcie kursów na prawo jazdy korzystamy z nowych i łatwych w obsłudze samochodów i motocykli zgodnych z pojazdami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych Klientów, dlatego zawsze staramy się dopasować terminy kursu do indywidualnych wymagań kursantów. Dowodem na sukcesy naszego ośrodka jest wysoki poziom zdawalności. Jesteśmy ośrodkiem docenianym przez naszych Klientów. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2016
 • Jazda defensywna szkolenia »

  Kurs jazdy defensywnej ma za zadanie podniesienie stopnia bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Organizując szkolenia, nasz ośrodek szkoleniowy dba o poprawę kompetencji młodych kierowców, jak i poprawę stylu prowadzenia samochodu kierowców z wieloletnim stażem. Oferujemy profesjonalne kursy w gronie wysokiej klasy nauczycieli, którzy nauczą Państwa jak bezkolizyjnie prowadzić samochód w skrajnych warunkach pogodowych.
  Kurs bezpiecznej jazdy łączy teorię z praktyką. W początkowym etapie kursu, w trakcie jazdy w ruchu ulicznym instruktor szczegółowo oceni Państwa umiejętności bezszkodowego prowadzenia samochodu. W dalszej kolejności, w ramach lekcji teoretycznych, wytłumaczy Państwu fundamentalne techniki jazdy defensywnej i objaśni konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 18 02 2016
 • Szkolenia kierowców »

  Kurs bezpiecznej jazdy to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla wszystkich kierowców. W naszej szkole, prócz miłej atmosfery, możemy zapewnić Państwu doskonałe podręczniki i nowoczesne sposoby nauczania. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie jazdy defensywnej.
  Kurs bezpiecznej jazdy łączy teorię z praktyką. W pierwszej części kursu, w trakcie jazdy na drodze instruktor szczegółowo oceni Państwa umiejętności bezkolizyjnego prowadzenia auta. W dalszej kolejności, w trakcie zajęć teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy pasywnej i objaśni konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 18 02 2016
 • ODTJ »

  Sztuka prowadzenia pojazdów to nie tylko opanowanie podstawowych manewrów drogowych i obsługi pojazdu. Znajomość technik defensywnej i ekonomicznej jazdy, wpływa nie tylko na powiększenie się oszczędności związanych z korzystaniem z pojazdu mechanicznego, ale także na redukcję ryzyka kolizji w ruchu drogowym. Już teraz każdy z nas może zatroszczyć się o bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, uczestnicząc w oferowanych przez nasz ośrodek szkolenia kursach jazdy defensywnej. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Podczas wykładów nasi specjaliści przedstawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: eksploatacja samochodu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza kolizji drogowych, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas jazdy samochodem.

  Data dodania: 16 02 2016
 • Wózki widłowe »

  Jesteśmy dostawcą wózków widłowych oraz dodatkowo części do nich przeznaczonych. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat. Przez te wszystkie lata mojej działalności zebraliśmy bardzo dużą praktykę, dodatkowo dzisiaj jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej klasy wózki widłowe. Posiadamy w ofercie rozległą gamę różnorakich wózków napędzanych między innymi silnikami diesla, napędem gazowym lub elektrycznymi. Oprócz samych wózków widłowych posiadamy w ofercie także części do nich. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 04 02 2016
 • Samochody do przewozu koni, »

  Firma Tramp zajmujemy się produkcją nadwozi do samochodów ciężarowych. Dysponujemy naprawdę dużym doświadczeniem przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości. Nasza oferta obejmuje między innymi takie usługi jak kontenery, koniowozy, przyczepy, chłodnie a także niemało innych zabudów. Na dodatek poza budową tego typu zabudów trudnimy się ich serwisowaniem. Za sprawą zatrudniania doświadczonej ekipy, mamy możliwość w stanie podjąć się wykonania nawet najwyższej jakości urządzeń. Zapraszamy na nasza stronę internetową.

  Data dodania: 04 02 2016
 • Akumulatory samochodowe - Dinn »

  Masz dość ciągłego, corocznego zmieniania akumulatora, wystarczy tylko chwila zapomnienia w wyłączeniu świateł w samochodzie i już masz problem z jego zapaleniem? Jeśli tak to musisz kupić akumulator lepszej jakości, który będzie Ci służył nie tylko wiele lat ale znacznie trudniej będzie go rozładować. Szukając takiego akumulatora, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy DINN.

  Data dodania: 20 09 2015
 • Wynajem maszyn budowlanych małopolska »

  Jesteśmy spółką, która od wielu lat prowadzi spersonalizowane usługi. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku i poprzez te wszelkie lata zebraliśmy olbrzymie praktykę i znacznie poszerzyliśmy nasze kwalifikacji. Siedziba mojej korporacji znajduje się w Skawinie natomiast nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju. Prowadzimy najwyższej klasy serwis urządzeń budowlanych, wynajem urządzeń budowlanych i realizujemy również niemało innych usług, takich jak sprzedaż części zamiennych do sprzętu budowlanych. Możecie Państwo również nabyć u nas wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Każdy kto nam zaufa otrzyma profesjonalną zaawansowane usługi.

  Data dodania: 29 07 2015

Najnowsze tagi związane z kategorią: Motoryzacja

Motoryzacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: