Kraje, regiony, miasta Kategoria: Kraje, regiony, miasta

Kraje, regiony, miasta - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Dentamax Kraków - Dentysta, Implanty zębów »

  Implantologia w klinice Dentamax została wprowadzona do oferty w oparciu o potrzeby pacjentów cierpiących na braki w uzębieniu. Nasze implanty zębów są stosunkowo małe. Ogólnie rzecz biorąc implant wszczepia się w kość, gdzie później następuje integrowanie się go z właściwą kością. Proces ten trwa około 6 miesięcy w szczęce i 3 miesiące w żuchwie. Po takim czasie wykonuje się odbudowę zęba czyli na śrubie mocuje się koronę. Co ważniejsze, żeby ten proces doszedł do skutku nasz stan kości żuchwy i tkanek miękkich powinien być w znakomitej formie zdrowotnej.

  Data dodania: 01 08 2016
 • Teczka ofertowa »

  Teczka ofertowa często używana jest w nowoczesnych, dbających o swój wizerunek firmach. Coraz więcej osób/firm zauważa potrzebę inwestowania w takie druki firmowe jak papier firmowy, koperty firmowe czy też teczki ofertowe, gdyż stanowią one nie tylko świetny materiał do pracy, ale równocześnie dbają one o wizerunek firmy i świetnie działają jako jej reklama.
  Teczki ofertowe drukowane są w najwyższej jakości na trwałych i sztywnych papierach. Dzięki doborowi takich materiałów, nasi Klienci mają pewność, że Ich druki firmowe będą dobrze zabezpieczone w zamówionych u nas teczkach. Stosowanie najnowocześniejszych metod druku sprawia, że każdy projekt, który powstał z myślą o teczkach ofertowych, będzie miał świetnie oddane kolory, co przyczyni się do jeszcze lepszego jego obioru.
  Każda teczka firmowa może zostać dodatkowo uszlachetniona folią oraz lakierem wybiórczym. Uszlachetnianie, to idealna propozycja dla firm, którym zależy na najlepszych możliwych drukach, które podkreślą prestiżowy charakter ich firmy.

  Data dodania: 20 04 2016
 • Elektronika - szkolenia i kursy »

  Strona poświęcona elektronice samochodowej. Na naszej stronie znajdą państwo opis 4 modułów szkoleń. Pierwsze z nich poświęcone jest podstawom programowania i odczytu zabezpieczonych procesorów, drugie magistrali can, trzecie abc-key oraz czwarte dotyczące kursom indywidualnych. Kurs indywidualny jest dedykowany dla warsztatów i serwisu. Kurs poprzedzony rozmową z osobą szkoloną w celu spersonalizowania tematyki pod kątem osoby szkolonej. Jednakże główny trzon dotyczy programowania zabezpieczonych procesorów motorola, techniki poprawnego lutowania oraz wylutowywania układów. organizacji warsztatu do naprawy elektroniki samochodowej

  Data dodania: 12 04 2016
 • Artrans - przewóz osób Warszawa »

  Nasza spółka jest spółką transportową, świadczącą własne usługi od 1998 roku. Dysponujemy 13 pojazdami, różnorakich wielkości, typów oraz o odmiennym przeznaczeniu. Oferujemy przewóz osób indywidualnych, a oprócz tego grup zorganizowanych na różnego typu kursy, bankiety oraz dodatkowo przyjęcia, zielone szkoły, wycieczki, obozy, kolonie, mecze. Oferujemy również przewóz sanitarny na: przeszczepy, postępowanie, do szpitali, sanatoriów, przewozimy także krew i narządy do transplantacji. Proponujemy bezpieczne, wygodne przewozy oraz dodatkowo zatrudniamy doświadczonych kierowców z długoletnią praktyką.

  Data dodania: 04 02 2016
 • Fun-Tax.pl - Księgowa Mińsk Mazowiecki »

  Pomagam małym, średnim przedsiębiorstwom w obsłudze księgowej biznesu. Reprezentuję firmy i osoby przed instytucjami finansowymi jak urząd skarbowy. Cechuję się dużą skutecznością i profesjonalnym podejściem do każdego wyzwania. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

  Data dodania: 20 09 2015
 • Psychoterapeuta - Michał Świeboda »

  Jeśli Twoje życie przepełnione jest różnymi stresowymi sytuacjami, to możliwe jest iż staniesz się coraz bardziej nerwową osobą z różnymi zaburzeniami, które będą przeszkadzały Ci normalnym szczęśliwym funkcjonowaniu. Jeśli czujesz, iż coś jest nie tak konieczne skontaktuj się z specjalistą, jakim jest Michał Świeboda.

  Data dodania: 23 08 2015
 • Kruszywa - kik.net.pl »

  Spółka K&K rozpoczęła własną działalność w 1999 roku we Wrocławiu. Od tamtego czasu przygotowaliśmy setki zamówień związanych z budowa dróg, chodników, parkingów, a oprócz tego placów manewrowych. Świadczymy usługi zarówno dla inwestorów komercyjnych jak również prywatnych. Dążąc do udoskonalenia naszej oferty rozszerzyliśmy naszą działalność o roboty budowlane, wykonywanie bezpiecznych nawierzchni, kanalizacji zewnętrznych, nasadzenia roślin oraz montaż systemów automatycznego nawadniania. Aranżacje coraz to nowych przestrzeni ciągle dostarcza nam nowych inspiracji jak również rozwija, dzięki czemu stajemy się jeszcze lepsi. Wszelkie lokowanie są unikatowe oraz dodatkowo wyjątkowe, tworzone na miarę kontrahenta. Nasze praktykę oraz wysoko wykwalifikowani oraz dodatkowo doświadczeni pracownicy pozwalają nam na uczestniczenie w takich przedsięwzięciach jak budowa autostrady A4, przebudowa ulic, zagospodarowanie terenów przemysłowych, energetycznych a także mieszkaniowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 23 08 2015
 • Utylizacje odpadów - awas-serwis.pl »

  Jesteśmy spółką działającą w branży związanej z ekologią jak również ochroną środowiska. Posiadamy bardzo szeroką ofertę różnego stylu usług, które jesteśmy w stanie wytworzyć. Opracowujemy m. in. separatory substancji ropopochodnych, pompowanie ścieków oraz dodatkowo wiele innych usług. Nasze usługi robimy przy zachowaniu najwyższych norm naszych usług. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi usługami. Nasza spółka zatrudnia jedynie najlepszych profesjonalistów co powoduje, że prawie każdy otrzyma gruntownie to czego potrzebuje. U nas zbudujesz wszystko na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 24 07 2015
 • Pensjonat w Bydgoszczy »

  Jeśli poszukujesz pięknego pensjonatu, położonego w spokojnej okolicy w Bydgoszczy to powinniśmy zapoznać się z naszą propozycją. Nasz motel to nie tylko nocleg, niemniej jednak także relaks w otoczeniu terenów zielonych a także małomiejskich krajobrazów. Nasi Goście mogą skorzystać z globalnej sieci Internet przez wifi, w pokoju posiadają do dyspozycji telewizor jak też samodzielną łazienkę. O ile w trakcie pobytu chcesz przechować coś w sposób należycie zabezpieczony - to niektóre z kwater doposażone są w sejf. Dogodna umieszczenie - mianowicie niedaleko od linii tramwajowej oraz autobusowej zapewniają swobodny dojazd aż do samego centrum. Dajemy gwarancję miłą obsługę i dodatkowo bezpieczny pobyt. W celu zapoznania się ze szczegółami - zapraszamy do wejścia na naszą witrynę www!

  Data dodania: 06 07 2015
 • Tabliczki znamionowe »

  O ile pragniesz znaleźć fachowców, którzy posiadają olbrzymie doświadczenie to bardzo dobrze trafiłeś. Funkcjonujemy od wielu lat co pozwoliło nam na zebranie adekwatnego parku maszynowego. W ten sposób przygotowujemy usługi na najwyższym poziomie. Dajemy gwarancję, że nasza spółka wytwarza tabliczki znamionowe najwyższej jakości co umożliwia nam na osiągnięcie zadowolenia pośród nabywców. Dzięki posiadanym urządzeniom realizujemy też grawerowanie laserem laminatów. Namawiamy wszelkich do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy co zapewnia, że będziecie Państwo zadowoleni. Grawerowanie laserem fiber to usługa, którą realizujemy zgodnie z najwyższymi normami. Jesteśmy pewni, że nasze grawerowanie będzie wykonane z dużą uwagą tak jak tego sobie życzycie. Nasze usługi adresowane są do osób poszukujących najwyższej klasy.

  Data dodania: 30 06 2015

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kraje, regiony, miasta

Kraje, regiony, miasta - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: