Edukacja, nauka Kategoria: Edukacja, nauka

Edukacja, nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kursy językowe dla firm »

  Lingopro to ogólnopolska firma, która specjalizuje się w: Kursy i szkoleniach językowe dla firm. Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Tłumaczenia pisemne i ustne. Przeprowadzamy audyty kompetencji językowych. Kursy językowe dla pracowników organizujemy w siedzibie Firmy. Tłumaczmy na wszystkie języki świata: angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, francuski, ukraiński, niderlandzki, szwedzki, japoński, węgierski, duński, czeski, słowacki, chorwacki, rumuński.

  Data dodania: 14 08 2016
 • Elektronika - szkolenia i kursy »

  Strona poświęcona elektronice samochodowej. Na naszej stronie znajdą państwo opis 4 modułów szkoleń. Pierwsze z nich poświęcone jest podstawom programowania i odczytu zabezpieczonych procesorów, drugie magistrali can, trzecie abc-key oraz czwarte dotyczące kursom indywidualnych. Kurs indywidualny jest dedykowany dla warsztatów i serwisu. Kurs poprzedzony rozmową z osobą szkoloną w celu spersonalizowania tematyki pod kątem osoby szkolonej. Jednakże główny trzon dotyczy programowania zabezpieczonych procesorów motorola, techniki poprawnego lutowania oraz wylutowywania układów. organizacji warsztatu do naprawy elektroniki samochodowej

  Data dodania: 12 04 2016
 • Mapa Karkonoszy »

  Nasz sklep internetowy ma bardzo bogatą propozycję map, w której prawie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze mapy są tak projektowane, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Posiadamy w ofercie towary takie jak mapa tatr, mapa Niemiec i dodatkowo znacznie więcej. Sprzedajemy zarówno mapy kartograficzne normalnego rodzaju jak też bardziej wyspecjalizowane jak mapa programów kreskowych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z propozycją naszej spółki. Dzięki mojej ofercie w razie awarii GPS będziesz mógł spokojnie dotrzeć do celu. Nasze mapy w szczególności przydatne są w górach gdzie przeważnie sygnał nawigacji jest bardzo słaby. Dzięki nam przenigdy nie będziesz miał kłopotu ze znalezieniem drogi.

  Data dodania: 27 02 2016
 • Kursy jazdy Toruń »

  W naszym ośrodku szkoleniowym troszczymy się o doskonałe umiejętności prowadzenia samochodu i nowoczesne rozwiązania dla kierowców. Oferujemy kursy na prawo jazdy w kategoriach A, B, C i C+E, świadcząc profesjonalne usługi. Jesteśmy cenionym ośrodkiem szkoleniowym z siedzibą w Toruniu, z szerokim zapleczem pojazdów osobowych i ciężarowych, własnym placem manewrowym i bogatą w urządzenia multimedialne salą wykładową, w której najlepsi w swojej dziedzinie specjaliści omówią podstawowe zasady ruchu drogowego.
  W trakcie kursów na prawo jazdy korzystamy z nowych i łatwych w obsłudze samochodów i motocykli zgodnych z pojazdami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych Klientów, dlatego zawsze staramy się dopasować terminy kursu do indywidualnych wymagań kursantów. Dowodem na sukcesy naszego ośrodka jest wysoki poziom zdawalności. Jesteśmy ośrodkiem docenianym przez naszych Klientów. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2016
 • Jazda defensywna szkolenia »

  Kurs jazdy defensywnej ma za zadanie podniesienie stopnia bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Organizując szkolenia, nasz ośrodek szkoleniowy dba o poprawę kompetencji młodych kierowców, jak i poprawę stylu prowadzenia samochodu kierowców z wieloletnim stażem. Oferujemy profesjonalne kursy w gronie wysokiej klasy nauczycieli, którzy nauczą Państwa jak bezkolizyjnie prowadzić samochód w skrajnych warunkach pogodowych.
  Kurs bezpiecznej jazdy łączy teorię z praktyką. W początkowym etapie kursu, w trakcie jazdy w ruchu ulicznym instruktor szczegółowo oceni Państwa umiejętności bezszkodowego prowadzenia samochodu. W dalszej kolejności, w ramach lekcji teoretycznych, wytłumaczy Państwu fundamentalne techniki jazdy defensywnej i objaśni konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 18 02 2016
 • Szkolenia kierowców »

  Kurs bezpiecznej jazdy to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla wszystkich kierowców. W naszej szkole, prócz miłej atmosfery, możemy zapewnić Państwu doskonałe podręczniki i nowoczesne sposoby nauczania. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie jazdy defensywnej.
  Kurs bezpiecznej jazdy łączy teorię z praktyką. W pierwszej części kursu, w trakcie jazdy na drodze instruktor szczegółowo oceni Państwa umiejętności bezkolizyjnego prowadzenia auta. W dalszej kolejności, w trakcie zajęć teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy pasywnej i objaśni konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 18 02 2016
 • ODTJ »

  Sztuka prowadzenia pojazdów to nie tylko opanowanie podstawowych manewrów drogowych i obsługi pojazdu. Znajomość technik defensywnej i ekonomicznej jazdy, wpływa nie tylko na powiększenie się oszczędności związanych z korzystaniem z pojazdu mechanicznego, ale także na redukcję ryzyka kolizji w ruchu drogowym. Już teraz każdy z nas może zatroszczyć się o bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, uczestnicząc w oferowanych przez nasz ośrodek szkolenia kursach jazdy defensywnej. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Podczas wykładów nasi specjaliści przedstawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: eksploatacja samochodu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza kolizji drogowych, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas jazdy samochodem.

  Data dodania: 16 02 2016
 • Kurs języka angielskiego »

  Kto powiedział, że język angielski nie jest prosty? Angielski jest zwyczajny, lecz tylko pod warunkiem że masz dobrego nauczyciela. Czy rozmawiając z kimś w obcym języku wypowiadasz tylko ciąg szczegółowo przemyślanych słów? Jeżeli tak - zapisz się do nas - my nauczymy Ciebie myśleć po angielsku. Z nami nauka będzie prosta jak nigdy. Warto postawić na rzetelne usługi, wybrać nauczycieli z powołaniem którzy preferują Ciebie nauczyć i dodatkowo dowodzą o tym na każdym kroku. Oferujemy przyszłościowe metody kształcenia które widać wszędzie. English is easy - wystarczy jedynie chcieć się go nauczyć!!! Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji i dodatkowo wypróbowania naszej oferty. Zapewniamy zadowalające rezultaty kształcenia, które zaprocentują w przyszłym życiu prywatnym jak i zawodowym!

  Data dodania: 26 08 2015
 • Leżaki przedszkolne »

  Nasza firma dostarcza szafki do wyposażenia szkół i firm. W oferowanym przez nas asortymencie można spotkać ogromny wybór krzeseł. Głównie nabyć tutaj można krzesła konferencyjne oraz krzesła szkolne. Są one bardzo odporne na długotrwałe i intensywne używanie. W szczególności absolutną nowością są leżaki przedszkolne. Są to innowacyjne łóżeczka do leżenia dla dzieci które sprawiają, że sen w przedszkolu będzie przyjemniejszy. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, jak również do obejrzenia katalogu mebli, który dostępny jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 07 2015
 • Jazdy doszkalające - Michał Górski »

  Ośrodek szkoleniowy Mach pragnie zaprosić Państwa na kurs prawa jazdy w bardzo atrakcyjnej cenie, jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic to nie zastanawiaj się dłużej tylko zgłoś się do nas na kur prawa jazy. Nasz ośrodek posiada duże doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców, przez te wiele lat nauczyliśmy jeździć wiele osób, którzy są teraz znakomitym kierowcami. Kursy odbywają się na samochodach takich samych jak na egzaminie Państwowym, jeździmy po całej Warszawie, również po trasach egzaminacyjnych.

  Data dodania: 10 05 2015

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja, nauka

Edukacja, nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: